Strona główna   ::   Odzyskiwanie danych - cennik   ::   Doświadczenie   ::   Dojazd

Nasze sukcesy

Narodowy Bank Polski
Od 2010 r. nasz firma zajmowała się badaniem bezpieczeństwa danych na dyskach oraz innych pamięciach cyfrowych w Narodowym Banku Polskim. Współpracowaliśmy również z Departamentem Informatyki i Telekomunikacji .

XV Forum Teleinformatyki
We wrześniu 2009 r. przedstawiliśmy nasze dotychczasowe dokonania w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków twardych. Prezentacja odbyła się w ramach sesji pt. Forum Młodych Mistrzów - Ekonomiczne aspekty informatyzacji Państwa. Między innymi nasze prace zostały ogłoszone laureatem nagrody (jako grupa Badawcza IBS PAN).

Krajowa Konferencja Zastosowań Kryptografii ENIGMA
Nasze prace nad odzyskiwaniem danych przedstawili∂my po raz pierwszy na Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. Oprócz wystąpienia w materiałach konferencyjnych został zamieszczony nasz artykuł.

Nasza firma w prasie
Informacje o naszych badaniach nad dyskami znalazły się w magazynach: CHIP, Enter, IT w Administracji. Lista naszych artykułów znajdą Państwo w dziale "O nas" na stronie www.avidata.pl.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie www.avidata.pl. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Zapraszamy!


Strona główna   ::   Odzyskiwanie danych - cennik   ::   Doświadczenie   ::   Dojazd

© 2012 Avidata. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odzyskiwanie Danych